LICEUL TEHNOLOGIC “SIMION BĂRNUŢIU” CAREI

"Țineti cu poporul, toți, ca să nu rătăciți!"…                       cugetarea lui Bărnuțiu


        Aria

  Matematică și

            științe

       Aria

Limbă și        comunicare

       Aria

 Om și societate

       Aria

    Tehnologii

Numele și prenumele

Catedra

Grad did

CHIS LORENA AURELIA

LB.LIT. ROMANA

DEF

CZUMBIL CLAUDIA

LB.GERMANA

GR.II

GALEA MARIANA

LB.LIT. ROMANA

DEF

MIHALI ANNAMARIA

LB. ENGLEZA


NICA  MIRELA

LB.LIT. ROMANA

DEF

RADU  MONICA

LIB. ENGLEZA

DEF

SORIAN VALENTIN

LB.LIT. ROMANA


DEF

VACZY MAGDOLNA

LIMBA MAGHIARA

DEF




MURVAI HAINALKA

LIMBA MGHIARA

DEB.

Numele și prenumele

Catedra

Grad did




CIOCOTIȘAN RADU

MATEMAT.

GR.I

CSIZMA MATILDA

FIZICA-MAT.

GR.I

CZIER ELISABETA-JACINTA

CHIMIE

GR.II




MOLDOVAN NICOLAE

FIZICA/

INFO

GR.I

NADAS MIRCEA

MATEMATIC.

GR.I

SFARA SIMONA

CHIMIE

GR.I

SILAGHI LUMINITA VERONICA

BIOLOGIE

DEF

SZUCS ANGELA

MATEMATICA

GR.II




Numele și prenumele

Catedra

Grad did

GINDELE TIBERIU

ED. FIZICA

GR.I

KATO ANCA

GEOGRAFIE

GR.II

NEGREAN MARIOARA

ISTORIE

GR.I

ERDEI ROZALIA

ISTORIE

DEF

POP CALIN-VASILE

RELIGIE ORTODOXA

DEF

PETRUSE DIANA-MARIA

ECONOMIE

DEB

LIKER ERIKA

RELIGIE REFORMATA

 GR.II

DONCA ANAMARIA

RELIGIE CATOLICA

DEF

REDAY CRISTINA

GEOGRAFIE

DEF

DAMSA BOTEZATU RAMONA

SOCIO UMANE


DEF

Numele și prenumele

Catedra

Grad did

BARBUS DOINA

CONSTRUCTII

GR.I

MOROTI VASILE


PRELUCRAREA LEMNULUI


DEB.

BOTLINGER TAMAS

AGRICULTUR

GR.II

BUGA IOAN

MECANICA

GR.I

BRISC IOANA


MECANICA AGRICOLA


DEB.

CHIS GHEORGHE

MECANICA AGRICOLA

DEF

CIOCOTIȘAN GHEORGHE

PRELUCRAREA LEMNULUI

GR.II

FABIAN ELEONORA

MECANICA AGRICOLA

GR.I

GINDELE EMERIC

MECANICA AGRICOLA

GR.I

GOLOMAN NICOLAE

PRELUCRAREA LEMNULUI

GR.I

GROZA LUCIAN

CONSTRUCTII

GR.I

KIN CARMEN

RELATII INTERNATIONALE

DEF

KISS LUDOVIC

INFORMATICA

GR.II

LAZAR GABRIEL

VETERINARA

GR.I

LENESCHI VASILE

MECANICA AGRICOLA

GR.I

MICLEA GHEORGHE

TEXTILE

GR.II

PLESA ELENA

TEXTILE ; AGRICULTURA

GR.I

STEFANUT PETRU

MECANICA AGRICOLA

DEF

SVEGLER ALBERT

MECANICA AGRICOLA

GR.I

TAKACS PETRU

MECANICA

GR.I

TERHES MIRCEA

MECANICA AGRICOLA

GR.I

FEIER AURELIA

MECANICA AGRICOLA

GR.II